BATATA vybavení obchůdků
ÚVOD KATALOG SLEVY AKTUALITY OBCHODNÍ PODMÍNKY KONTAKTY ODKAZY
HL. TEXT
VÝROBCE
ROZMĚR
VARIANTA
Petra Diallo
Adresa
Trávníky 12
Brno
61300
Česká Republika
76613194
nejsme plátci DPH
Telefon 776806526
.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

. . .

Platební a dodací podmínky

   Vážené a vážení nakupující,

při obchodování respektuji:

  • platbu předem na účet, který Vám bude zaslán automaticky po vygenerování objednávky. 
  • zaslání zboží na dobírku -  při nevyzvednutí takto odeslané objednávky učtuji 200,- Částka obsahuje náklady spojené s poštovným, balným a manipulační poplatek.

Pokud po odeslání poptávky zjistíte, že o danou věc nemáte už zájem máte možnost stornovat objednávku do 24 hod telefonicky nebo emailem. Balíčky odesílám službou DPD, pouze v případě větších těžkých balíků Vás případně upozorním na jinou dodací společnost. Obyčejně zboží nezasílám.

Zásilka je předána přepravci nejpozději do týdne po připsání platby na účet případně od přijetí objednávky. O odeslání budete automaticky informování pomocí odkazu pro sledování zásilky. Pokud zjistím, že zboží chybí na skladě, budu Vás informovat co nejdříve o nejbližším možném termínu dodání. Pokud máte zájem o informace o odeslání balíčku, napište mi to v objednávce, případně mne kontaktujte emailem. Obratem Vám odepíšu, zda je balíček už vyexpedován. Pokud je to technicky možné, lze se domluvit i na rychlejším odeslání zboží.

   U každého zboží, vystaveného na mých stránkách, je uvedena cena vč. DPH (nejsem plátcem DPH) a cena za poštovné + balné.

Reklamační podmínky

   Veškeré zboží odpovídá obrázkům, popisu, rozměrům. Máte-li zájem o detailnější informace případně další upřesňující fotografie, neváhejte mne kontaktovat na výše uvedený email, ať máte jistotu, co objednáváte. Ode mne odchází zboží kontrolované. Pokud se přesto stane, že Vám bude doručeno vadné zboží, vadu co nejpodrobněji nafoťte, popište a pošlete mi na email a dohodneme se na dalším postupu. Buď zboží vrátíte nebo se dohodneme na finanční kompenzaci. Poštovné nevracím. Pokud Vám ale doručí pošťák promáčknutý balík, zapište poznámku u podpisu a zásilku reklamujte nejlépe okamžitě, nejpozději do 48hodin na kterékoliv pobočce České Pošty. Vše řádně nafoťte. Pokud toto nebudete respektovat nebudu brát na případné reklamace ohled. Uvedu příklad: paní si objednala figurínu, za týden od odeslání se ozvala, že má figurína promáčknuté prso. Zaslala mi fotografie naprosto neponičené krabice a tím, že chyba je na mé straně, protože jsem použila nevhodné balení (co je pro zasílání pevnější než kartónová krabice?). Promáčklé prso bylo pouze jedno, což by bylo i technicky nemožné. Než mne milá paní kontaktovala, nafotila si svoje zboží a vystavila na MMB (prozradilo ji datum vložení inzerce  ). Poté již zřejmě figurínu nepotřebovala, násilím ji poničila (musela vynaložit opravdu velkou sílu a použít i nějaké nástroje) a žádala vrácení peněz. Tak takto prosím NE!

   U zboží, u kterého to umožňuje zákon, máte právo do 14 dnů od převzetí odstoupit od smlouvy. Na nové zboží je záruka 2 roky. Na věci použité neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Vyjde-li taková vada najevo až dodatečně, je stanovena dvanáctiměsíční lhůta pro vytknutí vady kupujícím a pro uplatnění práva z odpovědnosti za vady. Odpovědnost prodávajícího se nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo nebo v obecně v obchodních podmínkách. Všechno zboží podléhá reklamačnímu řádu dle zákona 634/1992 Sb.

 

Těším se na obchůdky s Vámi a věřím, že se stanete mými dalšími spokojenými zákazníky!

 

Váš BATATA SHOP

ZPŮSOB DORUČENÍ POŠTOVNÉ BALNÉ
DPD
Pouze pro aranžérské hlavy a drobné zboží.
99,00 Kč ZDARMA
DPD
Pro malá torza - 1 kus
120,00 Kč ZDARMA
DPD
Velká torza - max 2 ks. Malá torza - max 3 ks. Krejčovské - 1ks.
150,00 Kč ZDARMA
Větší zásilky
Poštovné bude upraveno dle skutečné velikosti zásilky.
300,00 Kč ZDARMA
Osobní odběr
Platba předem není nutná u objednávky do 1000,- Kč, případně dle individuální dohody.
ZDARMA ZDARMA
Zásilkovna
Pouze pro aranžérské hlavy a drobné zboží.
70,00 Kč ZDARMA
ZPŮSOB ÚHRADY POPLATEK
Platba předem na účet
Platbu předem na účet očekávám přibližně do týdne po vytvoření objednávky.
BEZ POPLATKU
Dobírka
Zbozi na dobirku zasilam pouze do hodnoty objednavky 3000,- Kc. Do ciziny na dobirku nezasilam.
38,00 Kč
Osobní odběr
Po telefonické nebo emailové dohodě
BEZ POPLATKU
. . .
OBCHODNÍ PODMÍNKY ke stažení ve formátu PDF
.
KOŠÍK JE PRÁZDNÝ
. . . . . . . . . .
. . . . . . . . . .
. . . . . .